Praktijkopleiding
NVAO geaccrediteerd
Wilt u zich op HBO-niveau ontwikkelen tot professional op het gebied van arbeid en belonen? Dan is deze opleiding zeer geschikt voor u. U legt een stevig fundament om u te ontwikkelen tot payrollprofessional. U verdiept zich in arbeidsrecht en sociale verzekeringen, en in bedrijfseconomie en personeelsmanagement. Onder begeleiding van praktijkgerichte docenten werkt u aan opdrachten die u in uw eigen werkomgeving uitvoert. Zo worden theorie en praktijk onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Het Praktijkdiploma Payroll Professional maakt deel uit van de volledige HBO Bacheloropleiding Management Payroll Services van onze businesspartner Markus Verbeek Praehep. Wilt u verder studeren en voldoet u aan de toelatingsvoorwaarden voor Bachelor? Dan ontvangt u vrijstelling voor de gelijke onderdelen uit de Bacheloropleiding. Met een aanvullende opdracht kunt u met dit Praktijkdiploma Payroll Professional meteen het officiële Propedeusegetuigschrift behalen. Om hiervoor in aanmerking te komen dient u toelaatbaar te zijn tot de HBO Bacheloropleiding. Kruis Propedeuse aan bij uw aanmelding. Zie Hogeschool NCOI voor meer informatie.
U wilt zich op HBO-niveau scholen in het boeiende vakgebied van payroll.
Dit programma wordt op HBO-niveau verzorgd. Voor dit programma gelden geen specifieke vooropleidingseisen.
U ontwikkelt kennis en vaardigheden binnen het vakgebied van de payrollprofessional. U krijgt alle onderdelen die voor uw vakgebied van belang zijn, zoals het aangfiteproces, loonheffingen, personeel, arbeidsrecht en inzicht in juridische zaken. Daarnaast zitten in deze opleiding op HBO-niveau ook bredere onderdelen verweven, zoals bedrijfseconomie en -administratie en belastingrecht. Hierdoor ontwikkelt u zich in korte tijd tot allround payrollprofessional.
Uw studiebelasting is ongeveer 5-7 uur per bijeenkomst.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
(6 bijeenkomsten)
(6 bijeenkomsten)
(6 bijeenkomsten)
(4 bijeenkomsten)
(8 bijeenkomsten)
(4 bijeenkomsten)
(6 bijeenkomsten)
(2 bijeenkomsten van 3 uur)
U rondt deze opleiding af met een eindopdracht, waarin u met alle opgedane kennis en vaardigheden aan de slag gaat. Gedurende de opleiding wordt u in 2 aparte bijeenkomsten van elk 3 uur zorgvuldig voorbereid op deze eindopdracht.
De module Juridische vaardigheden rondt u af met een praktijkgerichte opdracht. De PDL-modules sluit u af met examens bij de Nederlandse Associatie voor Examinering. De overige modules rondt u af met een digitaal examen van onze businesspartner Markus Verbeek Praehep. Bij voldoende afronding van alle onderdelen ontvangt u het diploma ‘Praktijkdiploma Payroll Professional’. Na succesvolle afronding van de PDL-modules kunt u tijdens uw opleiding ook het Praktijkdiploma Loonadministratie (PDL) aanvragen bij de Nederlandse Associatie voor Examinering.
Lesgeld: € 4.490,-
Studiemateriaal: € 810,-
Examenkosten: € 195,- (per digitaal examen)
€ 179,- (per extern examen)
€ 195,- (per moduleopdracht)
Eindopdracht: € 350,-
Propedeuseprogramma: € 750,- (optioneel)
Reprorechten: € 15,-
Arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.
Bovenstaande bedragen zijn op basis van betaling ineens waarbij 8% korting inbegrepen is. U kunt dit programma ook in 5 of 15 termijnen betalen.
NCOI Opleidingen regelt tijdens uw opleiding onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,-(excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaalt u de opleiding of training zelf dan kunt u maximaal € 15.000,- aan opleidingskosten aftrekken van uw inkomstenbelasting. Klik hier voor meer informatie.
Kiest u voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaalt u uw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Praktijkopleiding
NVAO geaccrediteerd