HBO-programma
NVAO geaccrediteerd
6 maanden
Maart 2023
Met dit programma verdiep je je in twee deelgebieden in de elektrotechniek die zeer actueel zijn en waar innovaties een grote rol spelen. Zowel embedded systems als duurzame energie zijn de toekomst van het vakgebied. Je gaat aan de slag met de opwekking en opslag van energie en de slimme integratie van hard- en software in systemen en apparaten. Met dit programma ben je volledig op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen en technologieën.
Je bent ambitieus en werkzaam binnen de sector techniek. Je hebt belangstelling voor energietechniek en elektronica en je wilt op de hoogte zijn van de nieuwste ontwikkelingen op dit gebied. Bijvoorbeeld omdat je een stap wilt zetten naar een volgende functie of omdat je nog succesvoller wilt zijn in je huidige functie.
Tijdens het programma ga je in op de principes en nieuwste ontwikkelingen op het vlak van de energietransitie en embedded systems. Je krijgt inzicht in duurzame energieopwekkingsmethoden, opslag en distributie. Daarnaast ga je aan de slag met embedded systems en ken je de mogelijkheden om meet- en regelsystemen te vervangen door processoren. Apparaten zijn zo eenvoudiger aan te passen en gaan langer mee. Tijdens het programma word je begeleid door topdocenten met veel ervaring in de praktijk. Je gaat praktijkgericht aan de slag, zodat je je nieuwe kennis en vaardigheden direct kunt toepassen in je werk.
Het programma wordt op HBO-niveau verzorgd. Dit programma gaat uit van voorkennis op het gebied van energietechniek, zoals stroominstallaties, transformatoren en energieopslag.
Je studiebelasting is ongeveer 5-7 uur per bijeenkomst.
Betaal je het programma zelf? Dan kun je gebruikmaken van het levenlanglerenkrediet, een aantrekkelijke studiefinanciering voor volwassenen. Daarmee kan iedereen de opleidingskosten grotendeels door de overheid laten financieren. Kijk op levenlanglerenkrediet (LLLK) voor meer informatie of neem contact op met onze studieadviseurs.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn.
Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent.
Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent én digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
(6 bijeenkomsten)
(6 bijeenkomsten)
Je sluit de 2 modules elk af met een praktijkgerichte opdracht. Als je voor alle onderdelen een voldoende behaalt, dan ontvang je het diploma ‘HBO Embedded Systems en Energietransitie’ van NCOI.
Wil je meer weten over de opbouw van onze opleidingen? Zie dan opbouw HBO.
Inschrijfgeld: € 100,-
Lesgeld: € 2.590,-
Studiemateriaal: € 150,- (per module)
Examenkosten: € 210,- (per moduleopdracht)
Reprorechten: € 15,-
Arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.
Bovenstaande bedragen zijn op basis van betaling ineens waarbij 7,4% korting inbegrepen is. Je kunt dit programma ook in 2 of 6 termijnen betalen.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
NCOI Opleidingen regelt tijdens je opleiding onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,-(excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaal je je opleiding zelf? Voor veel van onze opleidingen kun je gebruikmaken van interessante financiële voordelen.
Vanaf 1 maart 2022 kun je bij UWV het STAP-budget aanvragen. Dit kan per persoon 1 keer per jaar. Met het STAP-budget ontvang je maximaal € 1.000,- subsidie op je opleiding of training. Het budget van het kabinet wordt dit jaar verdeeld over 5 aanvraagtermijnen. Ook als je gebruikmaakt van het levenlanglerenkrediet kun je het STAP-budget aanvragen. Benieuwd of je voor het STAP-budget in aanmerking komt, bekijk dan onze speciale informatiepagina.
Veel werkgevers willen graag investeren in de ontwikkeling van hun medewerkers en beschikken over een jaarlijks opleidingsbudget om opleidingen voor werknemers te bekostigen. Heeft jouw organisatie een opleidingsbudget waar je gebruik van kunt maken? Vraag het na bij de HR-afdeling of je leidinggevende, want dit kan veel voordeel opleveren.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.