Training
NVAO geaccrediteerd
Hoe maakt u eigenlijk beleid? Welke fases kent een beleidsproces en hoe past u deze fasering toe om tot effectief beleid te komen? Betrekt u de omgeving bij het maken van beleid of denkt u alles zelf uit? En hoe vertaalt u het resultaat daarvan in goed leesbare beleidsnota’s en adviezen? In deze training verdiept u zich in het beleidsproces en leert u hoe u uw ideeën geaccepteerd krijgt. Ook leert u heldere, aantrekkelijke nota’s te schrijven die optimaal afgestemd zijn op uw doelgroep. Een praktijkgerichte training waar u in uw werkomgeving direct profijt van heeft!
Na afloop van deze training beschikt u over een grondig inzicht in het beleidsproces en kunt u helder en effectief beleid schrijven. U heeft inzicht in de structuur van verschillende soorten beleidsstukken en u kunt werken met een stappenplan. U formuleert kort en bondig en kunt bewuste keuzen maken bij het beargumenteren van uw standpunten en het nadrukkelijk presenteren of weglaten van informatie. Hierdoor winnen uw adviezen en voorstellen aan overtuigingskracht.
In deze training staan beleid maken en beleid schrijven centraal. U kunt uw eigen beleidsteksten meenemen en inbrengen. Tijdens de training worden ze geanalyseerd en beoordeeld. Daarbij krijgt u praktische tips om uw beleidsvoorstellen te verbeteren. Hierdoor wordt de training optimaal afgestemd op uw specifieke werksituatie. Tussen de lesdagen door gaat u aan de slag met enkele schrijfopdrachten. Dit verhoogt het rendement van deze training.
U bent (startend) beleidsmedewerker, -voorbereider, -uitvoerder, manager of stafmedewerker en u wilt effectief beleid maken en dit verwoorden in heldere voorstellen en adviezen. U heeft al enige ervaring met het maken van beleid en het schrijven van beleidsstukken.
Tijdens deze training komen de volgende onderwerpen aan de orde:
Na afloop van deze training ontvangt u het certificaat ‘Beleid Maken en Beleid Schrijven'.
Deze training duurt 3 dagen.
De training wordt verzorgd in de regio Amsterdam, Arnhem, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Heerlen, Rotterdam, Utrecht en Zwolle.
Inschrijfgeld: € 35,-
Trainingskosten: € 1.469,-
Trainingsmateriaal: € 60,-
Reprorechten: € 15,-
Locatie- en arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.
NCOI Opleidingen regelt tijdens uw opleiding onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,-(excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaal je je opleiding zelf? Voor veel van onze opleidingen kun je gebruikmaken van interessante financiële voordelen.
Je kunt gebruikmaken van de regeling ‘Aftrek studiekosten’, waarmee je tot zo’n 50 procent van je gemaakte studiekosten terugkrijgt van de Belastingdienst. Jaarlijks kun je maximaal € 15.000,- aftrekken van je inkomstenbelasting voor de studiekosten van jou en je fiscale partner. Ook als je gebruikmaakt van het levenlanglerenkrediet kun je je studiekosten aftrekken. Wil je meer weten over deze regeling en aan de hand van een rekenvoorbeeld zien hoeveel voordeel jou dit oplevert? Op onze pagina over belastingvoordeel lees je er alles over.
Veel werkgevers willen graag investeren in de ontwikkeling van hun medewerkers en beschikken over een jaarlijks opleidingsbudget om opleidingen voor werknemers te bekostigen. Daarnaast kan de organisatie de gemaakte opleidingskosten mogelijk volledig aftrekken van de inkomstenbelasting en gebruikmaken van andere fiscale regelingen. Heeft jouw organisatie een opleidingsbudget waar je gebruik van kunt maken? Vraag het na bij de HR-afdeling of je leidinggevende, want dit kan veel voordeel opleveren.
Kiest u voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaalt u uw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Training
NVAO geaccrediteerd