Training
NVAO geaccrediteerd
1 dag
09-02-2023
Er zijn weinig situaties die zoveel spanning oproepen als een sollicitatiegesprek. Ben jij zenuwachtig voor een sollicitatiegesprek? Vind je het lastig om rustig en vol zelfvertrouwen te blijven? Na deze korte training is dat voorbij. Je komt erachter hoe je overkomt en hoe je jezelf blijft in deze lastige gesprekken. Je gaat aan de slag met een goede voorbereiding van het sollicitatiegesprek en hoe je dit meeneemt in het gesprek zelf. Je leert om natuurlijk over te komen en je zenuwen de baas te zijn.
Je hebt inzicht in hoe je overkomt. Daarnaast presenteer je jezelf op een professionele manier en heb je meer zelfvertrouwen tijdens het sollicitatiegesprek.
Voor iedereen die aan het solliciteren is en goed voorbereid het sollicitatiegesprek in wil gaan. Je wilt professioneel overkomen en met zelfvertrouwen jezelf laten zien.
Voor de training geef jij aan wat je lastig vindt aan sollicitatiegesprekken. De trainer gebruikt dit in de training en besteedt daar extra aandacht aan. Zo weet jij zeker dat je na afloop beter voor de dag komt. In de training ga je aan de slag met de voorbereiding en het gesprek zelf. Je krijgt helder hoe jij overkomt en wat je moet doen om jezelf professioneel te presenteren. Je gaat dit oefenen, zodat jij straks met zelfvertrouwen en een krachtige uitstraling je sollicitatiegesprek voert. Je legt dit allemaal vast in een persoonlijk actieplan, dat je bij elk sollicitatiegesprek weer kunt gebruiken.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Na afloop van deze training ontvang je het certificaat ‘Carrièretraining Sollicitatiegesprekken Voeren'.
Deze training Carrièretraining Sollicitatiegesprekken Voeren duurt 1 dag.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaal je je opleiding zelf? Voor veel van onze opleidingen kun je gebruikmaken van interessante financiële voordelen. Welke mogelijkheden er zijn, lees je terug in onze subsidiebrochure.
Veel werkgevers willen graag investeren in de ontwikkeling van hun medewerkers en beschikken over een jaarlijks opleidingsbudget om opleidingen voor werknemers te bekostigen. Heeft jouw organisatie een opleidingsbudget waar je gebruik van kunt maken? Vraag het na bij de HR-afdeling of je leidinggevende, want dit kan veel voordeel opleveren.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.