HBO-programma
NVAO geaccrediteerd
12 maanden
September 2023
Steeds meer bedrijven besteden delen van hun werkzaamheden uit, zodat ze focus kunnen houden op hun kernactiviteiten. Het biedt de kans om efficiënter te werken, een hogere kwaliteit te leveren en kosten te reduceren. Maar hoe kies je de juiste leveranciers? En hoe zorg je ervoor dat zij blijven bijdragen aan de organisatiedoelstellingen? Dat vraagt om effectief leveranciersmanagement. Met dit HBO-programma zet je een goede stap in je carrière binnen dit boeiende vakgebied. Onder begeleiding van een ervaren docent leer je leveranciersrelaties vaststellen, structureren en monitoren. Na afloop van dit programma weet je de meest succesvolle leveranciers in te zetten, kies je de meest efficiënte samenwerkingsvorm én bouw je aan duurzame relaties.
Je bent actief in de inkoop en wilt je verder ontwikkelen op het gebied van demand- en contractmanagement op HBO-niveau.
Je doet praktijkgerichte kennis op van leveranciersmanagement en de talrijke facetten waarmee je te maken krijgt op dit gebied. Ervaren docenten informeren je over recente ontwikkelingen in dit vakgebied. Wij maken altijd gebruik van de meest actuele literatuur. Ook heb je toegang tot onze moderne online leeromgeving.
Dit programma wordt op HBO-niveau verzorgd. Voor dit programma gelden geen specifieke vooropleidingseisen.
Je studiebelasting is ongeveer 5-7 uur per bijeenkomst.
Betaal je het programma zelf? Dan kun je gebruikmaken van het levenlanglerenkrediet, een aantrekkelijke studiefinanciering voor volwassenen. Daarmee kan iedereen de opleidingskosten grotendeels door de overheid laten financieren. Kijk op levenlanglerenkrediet (LLLK) voor meer informatie of neem contact op met onze studieadviseurs.
Volg deze opleiding via een studievorm die bij jou past:
Bekijk de Opleidingsvarianten voor meer informatie.
De volgende modules en onderwerpen komen aan bod:
(8 bijeenkomsten)
(8 bijeenkomsten)
Je rondt beide modules af met een praktijkgerichte opdracht. Behaal je voor beide modules een voldoende, dan ontvang je het diploma ‘HBO Programma Leveranciersmanagement’ van NCOI. Indien je eventueel verder wilt studeren en je voldoet aan de toelatingsvoorwaarden voor Bachelor, dan ontvang je vrijstelling voor de gelijke onderdelen uit de HBO Bacheloropleiding.
Wil je meer weten over de opbouw van onze opleidingen? Zie dan opbouw HBO.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaal je je opleiding zelf? Voor veel van onze opleidingen kun je gebruikmaken van interessante financiële voordelen. Welke mogelijkheden er zijn, lees je terug in onze subsidiebrochure.
Veel werkgevers willen graag investeren in de ontwikkeling van hun medewerkers en beschikken over een jaarlijks opleidingsbudget om opleidingen voor werknemers te bekostigen. Heeft jouw organisatie een opleidingsbudget waar je gebruik van kunt maken? Vraag het na bij de HR-afdeling of je leidinggevende, want dit kan veel voordeel opleveren.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.