Masterprogramma
NVAO geaccrediteerd
6 maanden
September 2023
Een organisatie staat nooit stil. Tijdens het Masterprogramma Organisatie en Verandering leer je de veranderprocessen binnen de organisatie vormgeven. Dit doe je aan de hand van organisatiemodellen. Door te kijken naar trends en andere ontwikkelingen op bedrijfskundig vlak, weet je precies welk model je het beste kunt gebruiken om organisatieveranderingen in goede banen te leiden. Je ontwikkelt een kritische blik en leert een oplossingsgerichte aanpak toe te passen. Hoe groot is bijvoorbeeld de verandernoodzaak binnen de organisatie en is hier wel capaciteit voor? Hoe verliepen organisatieveranderingen in het verleden en wat voor slaag- en faalfactoren kun je daaruit opmaken? Je leert organisatiemodellen ontwerpen aan de hand van de antwoorden op deze vragen. Ook werk je aan je communicatieve vaardigheden om goed te kunnen rapporteren en adviseren naar aanleiding van je bevindingen.
Je bent een ambitieuze manager, adviseur of professional en je wilt je graag op Masterniveau ontwikkelen op het gebied van organisatie, cultuur en verandering.
Dit Masterprogramma is opgebouwd uit 2 Masterclasses. Hierin richt je je op onderwerpen waarmee je je organisatie succesvol kunt inrichten of veranderen. In de Masterclass Organisatiekunde verdiep je je in perspectieven op organisatiestructuur. Je krijgt zicht op nieuwe manieren van organiseren en verdiept je in digitalisering en vormgeving van de organisatiestructuur. Tijdens de Masterclass Verandermanagement verrijk je je visie op organisatie en verandering. Je raakt bekend met de bouwstenen van verandermanagement en de dynamiek bij veranderprocessen.
In alle bijeenkomsten staat de combinatie van theorie en praktijk centraal. De bijeenkomsten worden verzorgd door docenten uit de praktijk. Daarnaast krijg je toegang tot actuele literatuur en onze online leeromgeving.
Je beschikt over HBO- of WO-werk- en -denkniveau.
Je studiebelasting is ongeveer 10-12 uur per bijeenkomst.
Betaal je het programma zelf? Dan kun je gebruikmaken van het levenlanglerenkrediet, een aantrekkelijke studiefinanciering voor volwassenen. Daarmee kan iedereen de opleidingskosten grotendeels door de overheid laten financieren. Kijk op levenlanglerenkrediet (LLLK) voor meer informatie of neem contact op met onze studieadviseurs.
Volg deze opleiding via een studievorm die bij jou past:
Bekijk de Opleidingsvarianten voor meer informatie.
De volgende modules en onderwerpen komen aan bod:
(8 bijeenkomsten)
(8 bijeenkomsten)
Je rondt beide Masterclasses af met een praktijkgerichte eindopdracht. Behaal je hiervoor een voldoende, dan ontvang je het diploma ‘Masterprogramma Organisatie en Verandering’ van NCOI.
Wil je meer weten over de opbouw van onze opleidingen? Zie dan opbouw Master.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaal je je opleiding zelf? Voor veel van onze opleidingen kun je gebruikmaken van interessante financiële voordelen. Welke mogelijkheden er zijn, lees je terug in onze subsidiebrochure.
Veel werkgevers willen graag investeren in de ontwikkeling van hun medewerkers en beschikken over een jaarlijks opleidingsbudget om opleidingen voor werknemers te bekostigen. Heeft jouw organisatie een opleidingsbudget waar je gebruik van kunt maken? Vraag het na bij de HR-afdeling of je leidinggevende, want dit kan veel voordeel opleveren.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.