Training
NVAO geaccrediteerd
3 dagen
01-06-2022
In het kader van je functie spreek je geregeld Engels. Dit gaat je al heel aardig af, maar toch voel je de behoefte om dit verder te professionaliseren. Je wilt met meer zelfvertrouwen overleggen en onderhandelen, wilt nuances kunnen aanbrengen en niet bang zijn om je te verspreken. In deze praktijkgerichte training wordt onder andere aandacht besteed aan vergaderen, het voeren van zakelijke onderhandelingen en presenteren. Je zult versteld staan hoe in relatief korte tijd je zakelijke Engels sterk verbetert.
Je spreekt met meer zelfvertrouwen professioneler Engels. Daarnaast onderhandel je met succes en neem je moeiteloos deel aan Engelstalige vergaderingen. Ook presenteren in het Engels gaat je met gemak af.
Je communiceert geregeld in het Engels, maar je wilt je communicatieve vaardigheden graag verder professionaliseren. De training wordt gegeven op niveau B1/B2 van het Europees Referentiekader.
In dit programma ga je praktijkgericht aan de slag. Aan de hand van interessante werkvormen leer je de fijne kneepjes van de Engelse taal kennen. Voorafgaand aan de training geef je aan wat je lastig vindt en waar je extra aandacht aan wilt besteden. Tijdens de training ga je aan de slag met telefonische vaardigheden, schrijfvaardigheden en onderhandelingsvaardigheden. Daarnaast leer je hoe je jezelf en je organisatie presenteert en hoe je vergaderingen leidt in het Engels. We besteden aandacht aan de juiste terminologie en intonatie. Je werkt aan praktische opdrachten om de benodigde taalvaardigheden op te doen en je kunt die daarna direct gebruiken in je werk.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Na afloop van deze training ontvang je het certificaat ‘Business English-B'.
Lesgeld: € 1.600,-
Studiemateriaal: € 60,-
Locatie- en arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
NCOI Opleidingen regelt tijdens je opleiding onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,-(excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaal je je opleiding zelf? Voor veel van onze opleidingen kun je gebruikmaken van interessante financiële voordelen.
Vanaf 1 maart 2022 kun je bij UWV het STAP-budget aanvragen. Dit kan per persoon 1 keer per jaar. Met het STAP-budget ontvang je maximaal € 1.000,- subsidie op je opleiding of training. Het budget van het kabinet wordt dit jaar verdeeld over 5 aanvraagtermijnen. Ook als je gebruikmaakt van het levenlanglerenkrediet kun je het STAP-budget aanvragen. Benieuwd of je voor het STAP-budget in aanmerking komt, bekijk dan onze speciale informatiepagina.
Veel werkgevers willen graag investeren in de ontwikkeling van hun medewerkers en beschikken over een jaarlijks opleidingsbudget om opleidingen voor werknemers te bekostigen. Heeft jouw organisatie een opleidingsbudget waar je gebruik van kunt maken? Vraag het na bij de HR-afdeling of je leidinggevende, want dit kan veel voordeel opleveren.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.