HBO-programma
NVAO geaccrediteerd
6 maanden
26-02-2024
Wil je weten hoe je op effectieve wijze je wervings- en selectieproces kunt opzetten? Wil je kennis en ervaring uitwisselen over actuele vraagstukken en de inzet van moderne middelen? En wil je je gesprekstechnieken verbeteren bij het voeren van sollicitatiegesprekken? Dan is dit programma iets voor jou.
Je bent (aankomend) HR-medewerker en je wilt je kennis over het wervings- en selectieproces uitbreiden.
In dit korte programma op HBO-niveau houd je je bezig met alles wat bij het werven van nieuwe medewerkers komt kijken. Je bestudeert en evalueert de inrichting van het selectieproces in je eigen organisatie om zo tot een prettige werkwijze te komen. Je onderzoekt welke selectiecriteria voor de verschillende functies gehanteerd moeten worden. Uiteraard werk je ook aan je gesprekstechnieken. Je leert doorvragen tijdens sollicitaties en weet hoe je een beter beeld van het karakter van de kandidaat kunt krijgen. Tijdens het programma kun je dit direct in je eigen werk toepassen. Zo heb je meteen profijt van je studie.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina op onze website.
De volgende modules en onderwerpen komen aan bod:
(8 bijeenkomsten)
Je sluit dit programma af met een praktijkgerichte opdracht. Hiermee toon je aan dat je het geleerde direct kunt toepassen binnen je werk. Bij succesvolle afronding ontvang je het diploma ‘HBO Selectie- en Aannametechnieken’.
Indien je eventueel verder wilt studeren en je voldoet aan de toelatingsvoorwaarden voor Bachelor, dan ontvang je vrijstelling voor de gelijke onderdelen uit de HBO Bacheloropleiding.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaal je je opleiding zelf? Voor veel van onze opleidingen kun je gebruikmaken van interessante financiële voordelen. Welke mogelijkheden er zijn, lees je terug in onze subsidiebrochure.
Veel werkgevers willen graag investeren in de ontwikkeling van hun medewerkers en beschikken over een jaarlijks opleidingsbudget om opleidingen voor werknemers te bekostigen. Heeft jouw organisatie een opleidingsbudget waar je gebruik van kunt maken? Vraag het na bij de HR-afdeling of je leidinggevende, want dit kan veel voordeel opleveren.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.