Training
NVAO geaccrediteerd
1 dag
08-12-2023
Tijdens deze Updatesessie Salarisadministratie (NIRPA PE) van onze businesspartner Markus Verbeek Praehep word je volledig op de hoogte gebracht van de nieuwste wet- en regelgeving op het gebied van salarisadministratie. Daarnaast verdiep je je in de actuele themaās die spelen. Denk bijvoorbeeld aan de nieuwste fiscale regelingen, AOW en pensioenwijzigingen en flexwerken en de gevolgen die dit voor de salarisadministratie heeft. Met deze korte training ben je volledig up-to-date voor je werk als payrollprofessional.
Na afronding van deze updatesessie ben je uitstekend op de hoogte van alle wijzigingen in wet- en regelgeving die relevant zijn voor de salarisprofessional.
Deze training is speciaal ontwikkeld voor iedereen die te maken heeft met personeelsbeheer en loonadministratie en in een korte sessie weer volledig op de hoogte wil zijn. Deze training is geschikt voor deelnemers met en zonder PE-verplichting.
In deze training ga je praktijkgericht aan de slag met de themaās van een salarisadministratie. Praktijk en theorie worden in de verschillende programmaonderdelen voortdurend afgewisseld. Je oefent op intensieve wijze met cases en opdrachten uit de praktijk. Na de training ben je uitstekend op de hoogte van alle wijzigingen in wet- en regelgeving die relevant zijn voor de salarisprofessional.
Permanente educatie (PE) is van essentieel belang. Met deze training van Markus Verbeek Praehep behaal je 86 PE-punten en blijft je kennis actueel. De training sluit aan op de vereisten van het NIRPA-register.
Volg de opleiding via een studievorm die bij jou past:
Bekijk de Opleidingsvarianten voor meer informatie.
Tijdens de training komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na afloop van deze training ontvang je het certificaat van deelname āUpdatesessie Salarisadministratieā van Markus Verbeek Praehep.
Deze training Updatesessie Salarisadministratie (NIRPA PE) duurt 1 dag.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaal je je opleiding zelf? Voor veel van onze opleidingen kun je gebruikmaken van interessante financiƫle voordelen. Welke mogelijkheden er zijn, lees je terug in onze subsidiebrochure.
Veel werkgevers willen graag investeren in de ontwikkeling van hun medewerkers en beschikken over een jaarlijks opleidingsbudget om opleidingen voor werknemers te bekostigen. Heeft jouw organisatie een opleidingsbudget waar je gebruik van kunt maken? Vraag het na bij de HR-afdeling of je leidinggevende, want dit kan veel voordeel opleveren.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.