Menu

De gezichten van NCOI Incompany

Maatwerk en Incompany

Maatwerk en Incompany

Heb je vragen?

Voor een persoonlijk advies over jouw Incompany vraagstuk zijn wij iedere werkdag telefonisch bereikbaar.

Wil je advies over een opleidingsvraag binnen jouw organisatie of wil je de mogelijkheden voor een incompany- of maatwerktraject bespreken? Onze accountmanagers hebben elk hun eigen vakgebied(en) en specialisme(n). Neem hieronder meteen contact op met de accountmanager binnen jouw sector. 

Muriël Franken
Strategisch Accountmanager

Zorg en Onderwijs

 06 51 290 373
 Murielfranken@ncoi.nl

Marijke Vuijst
Accountmanager

Zorg

 06 21 268 415
 Mvuijst@ncoi.nl

Paul van der Sneppen
Key Account Director

Industrie, Energie en Bouw

 06 30 014 657
 PvanderSneppen@ncoigroep.nl

Sandra Heermans
Strategisch Accountmanager 

Financiële dienstverlening

 06 46 078 347
 SHeermans@ncoi.nl

Dennis Bergmeester
Accountmanager

Industrie, Energie en Bouw

 06 34 954 719
 DBergmeester@ncoi.nl

Kees Thijssen
Key Accountmanager

Overheid

 06 15 899 301
 KThijssen@ncoigroep.nl

Patricia Petri
Accountmanager

Overheid

 06 20 055 067
 Ppetri@ncoi.nl

Ruud Scholte
Key Account Director

Zakelijke dienstverlening
 06 12 917 916
 Rscholte@ncoi.nl

Guido Hemelraad
Key Account Director

Financiële dienstverlening
 06 11 520 086
 ghemelraad@ncoigroep.nl