Menu

De gezichten van NCOI Incompany

Maatwerk en Incompany

Heb je vragen?

Voor een persoonlijk advies over jouw Incompany vraagstuk zijn wij iedere werkdag telefonisch bereikbaar.

Wil je advies over een opleidingsvraag binnen jouw organisatie of wil je de mogelijkheden voor een incompany- of maatwerktraject bespreken? Onze accountmanagers hebben elk hun eigen vakgebied(en) en specialisme(n). Neem hieronder meteen contact op met de accountmanager binnen jouw sector. 

Muriël Franken
Strategisch Accountmanager

Zorg en Onderwijs

 06 51 290 373
 Murielfranken@ncoi.nl

Marijke Vuijst
Accountmanager

Zorg

 06 21 268 415
 Mvuijst@ncoi.nl

Martin van der Groep
Sectordirecteur Zorg, Welzijn & Onderwijs

Zorg, Welzijn en Onderwijs
 06 10 555 359
 MvanderGroep@ncoi.nl

Sandra Heermans
Strategisch Accountmanager 

Financiële dienstverlening

 06 46 078 347
 SHeermans@ncoi.nl

Tim van de Weerthof
Accountmanager

Logistiek, Food, Retail, Overig

 06 10 280 287
 TvandeWeerthof@ncoi.nl

Dennis Bergmeester
Accountmanager

Industrie, Energie en Bouw

 06 34 954 719
 DBergmeester@ncoi.nl

Kees Thijssen
Key Accountmanager

Overheid

 06 15 899 301
 KThijssen@ncoigroep.nl

Patricia Petri
Accountmanager

Overheid

 06 20 055 067
 Ppetri@ncoi.nl

Ruud Scholte
Key Account Director

Zakelijke dienstverlening
 06 12 917 916
 Rscholte@ncoi.nl

Guido Hemelraad
Key Account Director

Financiële dienstverlening
 06 11 520 086
 ghemelraad@ncoigroep.nl

Edwin Feldbrugge
Key Account Director

Logistiek, Food, Retail, Overig
 06 20 421 270
 EFeldbrugge@ncoigroep.nl

Studiegids NCOI

Vraag de studiegids aan

Wil je nog beter worden in je werk? Doorgroeien naar een hogere functie? Of ben je toe aan een carrièreswitch? Als de grootste opleider van werkend Nederland bieden wij opleidingen op ieder niveau in vrijwel elke branche. Dankzij onze maximale flexibiliteit, praktijkgerichte opleidingen, topdocenten uit de praktijk en leslocaties door heel Nederland is er altijd wel een opleiding die bij jou en jouw situatie past. Vraag nu de gratis studiegids aan.

Contact NCOI

Opleidingsadvies op maat?

Onze deskundige opleidingsadviseurs zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m donderdag van 08.00 tot 18.00, op vrijdag van 08.00 tot 17.00 en via WhatsApp op werkdagen tussen 10:00 en 16:00.