Training
NVAO geaccrediteerd
Bij Shared Decision Making (SDM) werk je als zorgverlener samen met de cliƫnt om tot een passende beslissing te komen over diagnostiek, behandeling en zorg. Hierbij maak je gebruik van het beschikbare bewijs en neem je de waarden en normen van de cliƫnt in acht. In deze training van onze businesspartner Pro Education krijg je inzicht in SDM als essentieel onderdeel van de zorg. Met behulp van verschillende modellen en hulpmiddelen ga je aan de slag met SDM. Je past je nieuw ontwikkelde gespreksvaardigheden meteen toe. Zo kun je straks je cliƫnt op een juiste en begrijpelijke manier begeleiden.
Na afloop van deze training weet je wat SDM is en kun je uitleggen wat de belangrijkste voor- en nadelen zijn van een SDM-benadering. Je kent verschillende SDM-modellen. Je presenteert risico-informatie (zoals āde kans op herstelā) op een begrijpelijke manier aan je cliĆ«nten. Je beoordeelt en gebruikt De Ottawa Personal Decision Guide in je praktijk. En je past de basisprincipes van SDM toe bij cliĆ«nten met een (medisch) probleem, waar mogelijk met implementatie van een geschikt hulpmiddel zoals een keuzehulp of option grid.
Deze praktijkgerichte training is zeer geschikt voor zorgverleners die willen werken met Shared Decision Making.
De uitgangspunten in deze training zijn je eigen praktijkervaringen met cliënten. Door deze ervaringen te onderzoeken en te toetsen aan de theorie wordt het mogelijk een andere benadering te ontwikkelen. Er wordt gewerkt met intervisie, theorieoverdracht door de docenten en rollenspelen. Je gaat op zoek naar literatuur, presenteert inzichten aan medecursisten en probeert je verworven inzichten uit in je eigen praktijk. Deze training onderscheidt zich van andere door de bewuste aandacht voor het leren van en met elkaar.
De training wordt gegeven in een groep van 8 tot 18 deelnemers en heeft een studiebelasting van 12 contacturen en een aantal uren zelfstudie.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent Ʃn digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Na een actieve deelname aan de training en bij 100% aanwezigheid ontvang je het certificaat āShared Decision Making' en worden je punten bijgeschreven.
Lesgeld: ⬠600,-
Studiemateriaal: ⬠100,-
Locatie- en arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
NCOI Opleidingen regelt tijdens je opleiding onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,-(excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaal je je opleiding zelf? Voor veel van onze opleidingen kun je gebruikmaken van interessante financiƫle voordelen.
Vanaf 1 maart 2022 kun je bij UWV het STAP-budget aanvragen. Dit kan per persoon 1 keer per jaar. Met het STAP-budget ontvang je maximaal € 1.000,- subsidie op je opleiding of training. Het budget van het kabinet wordt dit jaar verdeeld over 5 aanvraagtermijnen. Ook als je gebruikmaakt van het levenlanglerenkrediet kun je het STAP-budget aanvragen. Benieuwd of je voor het STAP-budget in aanmerking komt, bekijk dan onze speciale informatiepagina.
Veel werkgevers willen graag investeren in de ontwikkeling van hun medewerkers en beschikken over een jaarlijks opleidingsbudget om opleidingen voor werknemers te bekostigen. Heeft jouw organisatie een opleidingsbudget waar je gebruik van kunt maken? Vraag het na bij de HR-afdeling of je leidinggevende, want dit kan veel voordeel opleveren.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.