Training
Dag
NVAO-geaccrediteerd
Training
Dag
NVAO-geaccrediteerd
Traffic is leuk, maar conversie is beter. Wilt u het aantal aanmeldingen voor uw seminar verhogen? Of wilt u graag meer producten verkopen? Effectieve marketing zorgt ervoor dat uw conversie omhoog gaat. Tijdens deze training leert u de conversie op uw website te verhogen aan de hand van diverse theorieën, methodieken en conversietools. Dit zorgt direct voor meer rendement. Een praktische training, waarmee u meteen meer resultaat boekt.
Na afloop van deze praktijkgerichte en uiterst leerzame training beheerst u verschillende methodieken om de conversie van uw website te verbeteren en schrijft u conversiegericht. Daarnaast bent u in staat de conversieratio te meten en te analyseren.
Deze training is speciaal bedoeld voor iedereen die in zijn werk te maken heeft met online marketing en e-commerce, bijvoorbeeld marketeers, communicatiemedewerkers, sitemanagers of webanalisten.
De training is sterk praktijkgericht opgezet. Dat zult u als heel aantrekkelijk en inspirerend ervaren. U gaat onder meer aan de slag met conversiegericht schrijven, doelgericht testen en het optimaliseren van uw website voor mobiel gebruik. Met de kennis die u gedurende de 3 dagen heeft opgedaan en de vaardigheden die u heeft ontwikkeld, kunt u meteen de website(s) van uw eigen organisatie ingrijpend verbeteren. U maakt tijdens de training gebruik van praktijkgericht lesmateriaal. Daarnaast heeft u een online leeromgeving tot uw beschikking. Hierin vindt u alle relevante informatie die u nodig heeft. Via de leeromgeving kunt u ook communiceren met uw medestudenten en docent.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
(6 bijeenkomsten)
Na afloop van deze training ontvangt u het certificaat ‘Conversieoptimalisatie (CRO)'.
Deze training duurt 3 dagen.
De training wordt verzorgd in de regio Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Zwolle.
Trainingskosten: € 1.585,-
Trainingsmateriaal: € 75,-
Locatie- en arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.
NCOI Opleidingen regelt tijdens uw opleiding onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,-(excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaalt u de opleiding of training zelf dan kunt u maximaal € 15.000,- aan opleidingskosten aftrekken van uw inkomstenbelasting. Klik hier voor meer informatie.
Kiest u voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaalt u uw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Training
Dag
NVAO-geaccrediteerd